Overview Product Description IXGH72N60A3.pdf Product Videos Custom Field Product Reviews Write a Review Write a Review × IXYS IXGH72N60A3 ; Transistor IGBT 600V 72A/75A 540W, TO-247 Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *