Overview Product Description TGAN80N60F2DS.pdf Product Videos Custom Field Product Reviews Write a Review Write a Review × TRINNO TECHNOLOGY TGAN80N60F2DS ; Transistor IGBT+D-Trench 600V 80A/160A 481W, TO-3P Rating * Select Rating 1 star (worst) 2 stars 3 stars (average) 4 stars 5 stars (best) Name Email * Review Subject * Comments *